Головна
/
Ukraine Business Compact

Ukraine Business CompactЦей Договір є платформою, на якій провідні міжнародні компанії можуть продемонструвати свою підтримку відновленню України та її прагненню модернізуватися, побудувати стійку та гнучку економіку і вийти з війни сильною та процвітаючою державою. Як підписант ви приєднаєтесь до тисяч компаній по всьому світу, які підтримують відновлення та відбудову України, шукаючи можливості, коли настане час, долучитися до торгівлі та інвестицій, обміну досвідом між колегами, роботи на громадських засадах та бізнес-діяльності.

Офіційна презентація UBC відбулася минулорічній Конференції з питань відновлення України («URC23»).

URC23 мобілізувала міжнародне співтовариство, щоб допомогти забезпечити довгострокове економічне майбутнє України, у тому числі допомогти Україні відновитися як більш стійкій, екологічно чистій та успішній європейській державі. Зокрема, URC23 робить акцент на ролі приватного сектору та реформах, необхідних для залучення інвестицій, як важливих складових довгострокового відновлення України.

Після URC2023 FCDO (Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії) підписало Меморандум про співпрацю з Глобальним договором ООН в Україні. Глобальний договір ООН в Україні у партнерстві з Урядом України тепер є приймаючою стороною Ukraine Business Compact.

18 березня 2024 року Міністерство економіки України провело воркшоп про інвестування в Україну. Під час нього ми отримали понад 100 запитань, що охоплюють різні теми, пов'язані з інвестуванням в Україну, включаючи можливості, ризики тощо. Після ретельного розгляду всіх запитань Міністерство економіки України представило відповіді на них, який супроводжується листом від заступника міністра економіки України Володимира Кузьо.

Договір
White chevron, pointing down
Список підписантів Ukraine Business Compact
White chevron, pointing down
Заява на підписання Ukraine Business Compact

* будь-ласка, заповнюйте англійською мовою

About your organization
Contact details
Ми щойно надіслали вам 6-значний код для входу.
Перевірте свою поштову скриньку та вставте код нижче.
Thank you for your application to sign the Ukraine Business Compact
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ви отримаєте електронний лист з підтвердженням після надсилання заявки. Якщо ви не отримали цього листа, надішліть заявку ще раз або зверніться за адресою ubc@globalcompact.org.ua
Поширені запитання:
White chevron, pointing down
Ukraine Business Compact Page Powered by Q28